Kui Te soovite, et Teie ostetud või müüdud mööbel saaks paigaldatud kvaliteetselt, kiirelt ja täpselt Teie äranägemist mööda, siis kutsuge selleks oma ala spetsialistid. Meie paigaldajad on vastava väljaõppega ning piisava kogemustepagasiga. Tihti on mööbli lahtivõtmine aeganõudvam kui kokkupanek. Seega oleks otstarbekam ja soodsam tellida oma ala asjatundjatelt nii vana eemaldamine kui uue paigaldus. Demontaaž võib oskamatu inimese jaoks olla täielik piin. Laske see töö teha professionaalidel. Nii võite kindel olla, et mööbel ei saa kannatada ning töö saab tehtud kiiresti ning taskukohaselt.

Teenindame nii müügi kui-ka tootmisega tegelevaid ettevõtteid ja eratellijaid. Oleme saavutanud koostöö paljude mööblitootjate ning -salongidega, kellele pakume mööbli müügijärgset teenindust. Meil on kogemused kodu- kui ka büroomööbli, hotellimööbli, kaubanduspindade, koolide, lasteaedade, ja ka meelelahutuspindade paigaldustel. Lisaks korpusmööbli, metallmööbli paigaldusele äri- ja eraklientidele paigaldame ka tootjate eritellimusmööblit. Leiame alati sobivama lahenduse vastavalt kliendi vajadustele.

Paigaldus meeskonna juhtida on suuremad ja pisemad sisustuse paigaldus projektid. Selleks võib olla lapsele koju tellitud riidekapp, voodi või kogu büroomööbli installimine.

Panustame nii teeninduse kui-ka lõpptulemuse kvaliteeti. Kogu protsess peab olema kliendi jaoks võimalikult mugav ja kiire. Pakume klientidele kiiret ja kvaliteetset teenust põhiliselt Tallinnas, kui-ka mujal linnades ja välismaal kokkuleppel.